W ramach przywitania - jestem Ewa a tutaj działam jako Autentico Fanatico. Jestem autentycznie zakręcona na punkcie mebli, ich malowania i stylizacji.

Mam sklep on-line farbami do mebli (www.farbadomebli.pl).
Prowadzę warsztaty malowania farbami kredowymi, farbami mineralnymi, akrylowymi i farbami mlecznymi.
Maluję i stylizuję meble dla siebie i na zlecenie; wykonuje też inne dekoracje przy użyciu farb kredowych, mlecznych, mieralnych i nie tylko.

Mam też stron informacyjną - porady, wybór farby do mebli, malowanie mebli - www.malowaniemebli.pl.

Zapraszam też na mój drugi blog, gdzie obecnie publikuję: slowhomeproject.blogspot.com/

Pozdrawiam!

29.01.2015

23. Instagram me!

Chętnie zaglądam na Instagram. Jeśli tego jeszcze nie robicie a macie w kieszeni czy torebce smartfon - polecam! 

Lubię Instagram, ale korzystam z niego wybiórczo. Z reguły omijam szerokim łukiem profile wypełnione tylko prywatnymi treściami, gdzie co drugie zdjęcie to tzw. selfie. Nie obserwuję profili celebrytów, dużych firm, organizacji; nie lubię kont prowadzonych przez agencje PR w czyimś imieniu. Szukam takich kont, w których użytkownicy pokazują swoje hobby (nieraz połączone z pracą, prowadzeniem małej firmy czy sklepu), pasje, szeroko pojęte rękodzieło a także rozmaite impresje - np. wschód słońca, kawę wypitą z przyjacielem, rysunek dziecka, kamyk na spacerze, ciekawy budynek. Lubię też oglądać profile blogerów, którzy za pośrednictwem Instagrama informują o nowych postach, przygotowaniach do nich, pokazują zaplecze swojej pracy. 
Niektóre profile na Instagramie są prowadzone nonszalancko, zdjęcia robione jakby w biegu, nieobrobione. Inne są starannie prowadzone, każdy kadr wysmakowany i dopracowany. Lubię takie i takie, ale zdecydowanie wolę te spontaniczne, bezpośrednie wpisy i zdjęcia. Są profile, na których nowe zdjęcie jest zamieszczane co kilka chwil i takie, które aktualizowane są nieregularnie - nieraz według mnie za rzadko, bo czekam na każde nowe zdjęcie i lubię je od razu!

Na moim profilu umieszczam zdjęcia swoich prac, zazwyczaj mebli, wiadomo :) Czasem pozwalam sobie na migawki, fragmenty dnia codziennego. Coraz śmielej zamieszczam zdjęcia nowego hobby, którego się uczę - bardzo polubiłam szycie na maszynie, jak tylko mogę to szyję - próbuję, pruję i znów próbuję :)
Pozostaje mi tylko Was zaprosić i zachęcić do odwiedzin także tutaj, na Instagramie:
http://instagram.com/kredowemeblove/

Poniżej kilka zdjęć z mojego profilu na Instagramie:

www.malowaniemebli.pl - Autentico Paint

Autentico Cracle Glaze

www.malowaniemelbli.pl - przecierki wielokolorowe

komoda z mdf malowana farbą kredową Autentico

autenticofanatico.blogspot.com
odrobina metalicznej farby Autentico Silver Pearl


www.malowaniemebli.pl - domowe biuro ;)

2 komentarze:

  1. Pani Ewo zapraszam na mojego bloga, aby obejrzeć kolejny mebel pomalowany przeze mnie farbami Autentico

    Pozdrawiam
    Asia

    OdpowiedzUsuń