W ramach przywitania - jestem Ewa a tutaj działam jako Autentico Fanatico. Jestem autentycznie zakręcona na punkcie mebli, ich malowania i stylizacji.

Mam sklep on-line farbami do mebli (www.farbadomebli.pl).
Prowadzę warsztaty malowania farbami kredowymi, farbami mineralnymi, akrylowymi i farbami mlecznymi.
Maluję i stylizuję meble dla siebie i na zlecenie; wykonuje też inne dekoracje przy użyciu farb kredowych, mlecznych, mieralnych i nie tylko.

Mam też stron informacyjną - porady, wybór farby do mebli, malowanie mebli - www.malowaniemebli.pl.

Zapraszam też na mój drugi blog, gdzie obecnie publikuję: slowhomeproject.blogspot.com/

Pozdrawiam!

10.03.2014

8. Frame makeover

Odkąd weszłam aktywnie w temat malowania kredą patrzę na mój dom i przedmioty w nim się znajdujące z nowej perspektywy. Np. ten obraz:autorstwa mojej kuzynki, cieszył od kilku lat moje oko, często na niego patrzyłam, ale dopiero niedawno zauważyłam ramę tego obrazu a właściwie to zobaczyłam, co mogę z nią zrobić, jak wydobyć potencjał w niej tkwiący - czytaj: idealny przedmiot do pomalowania farbą kredową :)

Obraz zdjęłam ze ściany i zabrałam się do pracy. Ciemną ramę umyłam dokładnie, odtłuściłam i pomalowałam farbą Autentico Vintage White Cliff dwa razy, bez rozcieńczania farby. 


Potem nałożyłam jasny wosk i papierem ściernym całość przeszlifowałam.
Czasu dużo mi to nie zajęło a zmiana jest całkowita. Autentico Vintage White Cliff

2 komentarze:

  1. Bardzo ładne. Super detale! Patrzę i podziwiam :) Prawdziwy styl shabby :) (Obraz kuzynki też jest bardzo fajny, trzeba przyznać)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ramka zdecydowanie zyskała stylu!

    OdpowiedzUsuń