W ramach przywitania - jestem Ewa a tutaj działam jako Autentico Fanatico. Jestem autentycznie zakręcona na punkcie mebli, ich malowania i stylizacji.

Mam sklep on-line farbami do mebli (www.farbadomebli.pl).
Prowadzę warsztaty malowania farbami kredowymi, farbami mineralnymi, akrylowymi i farbami mlecznymi.
Maluję i stylizuję meble dla siebie i na zlecenie; wykonuje też inne dekoracje przy użyciu farb kredowych, mlecznych, mieralnych i nie tylko.

Mam też stron informacyjną - porady, wybór farby do mebli, malowanie mebli - www.malowaniemebli.pl.

Zapraszam też na mój drugi blog, gdzie obecnie publikuję: slowhomeproject.blogspot.com/

Pozdrawiam!

03.02.2014

1. Wish me luck - art attack!

Zacznijmy od jednej ważnej informacji - nie uważam się za osobę szczególnie utalentowaną manualnie, wyzwaniem dla mnie jest zrobienie czegoś ładnego przy użyciu nożyczek czy kleju i nie mam pojęcia, jak zrobić bożonarodzeniową choinkę z czegokolwiek innego, niż choinka, ale...
...chcę spróbować!

Chcę zająć się na poważnie malowaniem i stylizacją mebli. Zawsze kochałam stare meble, takie z "duszą" i historią. Tutaj pokażę jak można malować meble oraz efekty swojej pracy. A ponieważ jestem m.in. pełnoetatową mamą oraz pracownikiem w biurze i nie mam w związku z tym mnóstwa czasu dla siebie - chcę robić to w najprostszy możliwy sposób. Dlatego do stylizacji, malowania i przerabiania mebli mam zamiar używać farb kredowych i będą to farby Autentico, ponieważ moja przyjaciółka mnie nimi zainspirowała i pokazała mi jak łatwe są w użyciu.

Życzcie mi powodzenia i nie skąpcie mi swojego towarzystwa :)

*     *     *

Let's start with one important information - I consider myself as not very gifted with artistic skills. I cannot paint a nice picture, making anything with glue and paper is challenging for me and I don't know how to make a Christmas Tree from anything else than a tree, but...
...I want to try!

I want to upcycle different pieces of furniture. Here I will show what it means 'painted furniture' and my works. And because I am a full-time job mom and an office employee - I want to do it in a simplest way possible. That's way I'm going to use chalk paint and it will be Autentico, because my friend has inspired me with her work and she has proven to me how easy it is to use them.

Wish me luck and follow me :)


1 komentarz:

  1. Życzę wielu sukcesów w upcyclingu. Farby kredowe są do tego celu idealne!

    OdpowiedzUsuń