W ramach przywitania - jestem Ewa a tutaj działam jako Autentico Fanatico. Jestem autentycznie zakręcona na punkcie mebli, ich malowania i stylizacji.

Mam sklep on-line farbami do mebli (www.farbadomebli.pl).
Prowadzę warsztaty malowania farbami kredowymi, farbami mineralnymi, akrylowymi i farbami mlecznymi.
Maluję i stylizuję meble dla siebie i na zlecenie; wykonuje też inne dekoracje przy użyciu farb kredowych, mlecznych, mieralnych i nie tylko.

Mam też stron informacyjną - porady, wybór farby do mebli, malowanie mebli - www.malowaniemebli.pl.

Zapraszam też na mój drugi blog, gdzie obecnie publikuję: slowhomeproject.blogspot.com/

Pozdrawiam!

09.02.2014

4. I want more!

W sposób typowy dla pasjonatów dowolnej dziedziny, nie do końca ogarniam rzeczywistość i beztrosko nie mierzę wcale siły na zamiary. Jestem radośnie bezkrytyczna, mam w sobie zapał, chęci oraz błogie przeświadczenie o nowych możliwościach, które są na wyciągnięcie ręki. 
Jestem stosunkowo młodym stażem adeptem sztuki malowania farbą kredową i jako że młodość ma swoje prawa, nie skończywszy oczywiście jednego projektu, planuję i obmyślam dziesięć kolejnych. Wszystko chcę teraz, zaraz, już. Farba kredowa daje tak wiele możliwości kreatywnego działania! 
Więc jestem jak małe dziecko posadzone przed telewizorem podczas bloku reklamowego na kanale dziecięcym tuż przed Świętami Bożego Narodzenia - mam szeroko otwarte oczy i wołam co chwila "chcę to!", gdy oglądam obrazy, takie jak poniżej:


I cieszy mnie to, że mi się chce. 
Czasem ciężko odnaleźć w sobie taką dziecięcą radość i otwartość w obliczu nowych doświadczeń. Jako dorośli często mówimy sobie zawczasu by uniknąć rozczarowań: nie, to się nie uda, szkoda czasu i energii. 

A ja wierzyć chcę, że mi się uda :)

*     *     *
As a typical novice enthusiast in any field, I am not quite comprehend with reality and I carelessly refuse to measure my resources in relation to intentions. I am happily uncritical, I have passion, desire and blissful conviction that the new possibilities are within my reach.
I am a young student, not well experienced with chalk paint art and because youth has its own rights, I am planning ten different new projects, without finishing previous one.
I want everything right here, right now. I am like a small child seated in front of the TV during the advertising block on children's channel just before Christmas - I have eyes widely open and I am calling out "I want it!", when I see images, such as the ones above.
And I am so delighted that I have such need in me.  
Sometimes it is hard to find inside ourselves this childlike happiness and openness to new experiences. As adults, we often say to ourselves, in advance of course, in order to avoid disappointment: no, it will not work, I will just waste my time and energy.  

I want to believe that I can make it happen :)

Obrazy/Images:
1. http://crazyshelves.blogspot.com/
To nie jest zrobione farbą kredową, ale coś na wzór tego chciałabym kiedyś
zrobić.

This is not done with chalk paint, but I wish I could try that one day with chalk paint.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz